Certyfikaty z lektoratów

Uprzejmie informujemy, że począwszy od semestru letniego 2023/24, certyfikaty ukończenia lektoratu wystawiane są wyłącznie na platformie eUczelnia w formie cyfrowej, w języku polskim oraz angielskim.

Aktualizacja: wrzesień 2024 – zakładka z certyfikatami w eUczelni jest już aktywna, a nasi lektorzy rozpoczęli wystawianie certyfikatów grupom, które ukończyły kursy w czerwcu 2024. Certyfikaty będą się pojawiać sukcesywnie – prosimy o sprawdzanie ich statusu w eUczelni i o chwilę cierpliwości.

Przypominamy, że Certyfikat CJO jest bezpłatny, a czas na jego pobranie to 12 miesięcy od zakończenia lektoratu z języka obcego.

Certyfikaty z lektoratów zakończonych w styczniu 2024  można nadal zamówić poprzez Portal Studenta, w zakładce „Certyfikaty”.
Po odbiór starszych certyfikatów papierowych (wydrukowanych do stycznia 2022 roku) zapraszamy do Biblioteki CJO w Sopocie pok. 627 w godzinach: 9.00 - 15.00 pn-pt.

Data publikacji: wtorek, 17. Wrzesień 2024 - 11:50; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Wrzesień 2024 - 11:51; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman